Hakkımızda

HOŞ GELDİNİZ

Define Aramada Doğru Adres

( Bahçemde, tarlamda, köyümde veya yakın çevremde ) define olup olmadığını MERAK EDİYORUM diyorsanız  şu anda doğru adrestesiniz.  Bir zamanlar benim yaptığım gibi bir yerde define olup olmadığını anlamak için bir sürü dedektör alıp evinizi dedektör hurdalığına dönüştürmenize artık hiç gerek yok. Ben ve ekibim merak ettiğiniz mekanlarda define olup olmadığı bilgisini sizlerle paylaşmaya hazır.

Bunun için  yapmanız gereken şey; define olup olmadığını şüphe ettiğiniz yerin konumunu Whatsapp üzerinden 0538 501 00 95 numaralı iletişim hattımıza göndermeniz ve konum üzerinde yürütülecek inceleme ve araştırma ücreti karşılığını banka hesabımıza yatırdığınıza dair banka dekontunu göndermeniz yeterli olacaktır.

Ekibimiz gerekli inceleme ve çalışmasını bitirmesini takiben   konumunu gönderdiğiniz yerde define olup olmadığını size VAR / YOK şeklinde  bildirecektir. Diyelim ki  konumunu gönderdiğiniz yerde define olduğu ekibimiz tarafından  belirlendi.  O zaman müşteriye düşen şey, yasal düzenlemeler çerçevesinde hareket etmektir. Bu Yasal prosedür yerine getirilmediği  taktirde, ekibimizin bulunan hedefin noktasını verme gibi bir yükümlülüğü bulunmamaktadır. Ayrıca konumu verilen arazi üzerinde yapılacak inceleme ve araştırma karşılığı talep edilen ücret araştırma ve inceleme karşılığı olup, konum bilgisi verilen arazi de defineye rastlansın veya rastlanmasın  geri iadesi söz konusu değildir. Define olup olmadığını talep eden müşteri, söz konusu  bu ücretin geri iade edilmeyeceğini peşinen kabul etmiş sayılır.

Konuya ilişkin tüm  YASAL SORUMLULUKLARINI yerine getirdiği anlaşılan müşteriye, "hedef noktası karşılığı ücreti" banka hesabına yatırması şartıyla bulunan hedefin  arazi üzerindeki noktası gösterilecektir. Bu hedef noktası bildirme karşılığı alınan ücretin iadesi de söz konusu değildir.